Sosnowieccy policjanci zatrzymali 19-letnią mieszkankę Siemianowic Śląskich, która podczas domowej awantury w jednym z mieszkań w centrum Sosnowca uderzyła partnera butelką, a następnie trzykrotnie dźgnęła go nożem.

Do zdarzenia doszło po tym, jak 32-latek i jego 19-letnia partnerka pokłócili się w jednym z sosnowieckich klubów, gdzie para wspólnie się bawiła. Po sprzeczce w lokalu, mężczyzna sam wrócił do mieszkania, położonego w centrum Sosnowca.

Jego dziewczyna dotarła do niego kilka godzin później. Po jej powrocie wywiązała się między nimi awantura, podczas której 19-latka najpierw uderzyła swego partnera butelką i wybiła mu ząb, a potem chwyciła za nóż. Pokrzywdzony sam wezwał na miejsce zdarzenia służby ratunkowe i policję.

Trzykrotnie raniony w przedramię 32-latek trafił do szpitala, a jego dziewczyna do policyjnego aresztu. Po przedstawieniu kobiecie zarzutów prokurator zdecydował o zastosowaniu wobec niej dozoru policji oraz wydał jej zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego. Za uszkodzenie ciała może trafić do więzienia nawet na 5 lat.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here