Policjanci zatrzymali mężczyznę, który dźgnął nożem swoją konkubinę. W trakcie wyjaśniania zdarzenia wyszło na jaw, że zatrzymany 26-latek pobił 59-letniego mieszkańca Sosnowca.

W piątek wieczorem, sosnowieccy policjanci otrzymali zgłoszenie, że doszło do uszkodzenia ciała. Z jego treści wynikało, że 26-letni mieszkaniec Sosnowca miał dźgnąć swoją konkubinę nożem w szyję. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia.

– W toku dalszych czynności, kiedy kobiecie udzielono pomocy lekarskiej, okazało się, że do skaleczenia doszło przypadkiem. Jednak do komisariatu zgłosił się 59-letni mieszkaniec Sosnowca, który złożył zawiadomienie o pobiciu go przez dwóch mężczyzn. Pokrzywdzony doznał złamania ręki i nosa – informuje sosnowiecka policja.

Okazał się, że sprawcą był 26-latek, przesłuchiwany właśnie w tym samym czasie, w innym pokoju komisariatu. Mężczyzna usłyszał zarzuty udziału w pobiciu, a sąd ze względu na okoliczności tej sprawy, zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na okres trzech miesięcy. Może on teraz trafić do więzienia na trzy lata.

Skomentuj przez Facebook

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here