Prawie dwa promile alkoholu w organizmie miał 47-letni będzinianin. Mężczyzna siedzący za kierownicą quada nie zachował ostrożności uderzając w tył jadącego przed nim volkswagena.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 9 kwietnia, około godziny 23.00 w Wojkowicach. Jadący na quadzie 47-letni mieszkaniec Będzina nie zachował ostrożności i uderzył w tył jadącego przed nim volkswagena. To jednak nie koniec jego problemów.

– Jadący na quadzie ulicą Sobieskiego w kierunku Piekar Śląskich 47-letni będzinianin, prawdopodobnie w związku z nadmierną prędkością i niezachowaniem ostrożności uderzył w jadącego przed nim volkswagena. Wpływ na brawurową jazdę i niedostosowanie prędkości przez mężczyznę miał na pewno wypity przez niego wcześniej alkohol – przekazał Paweł Łotocki z Komendy Powiatowej Policji w Będzinie.

Zatrzymany 47-latek miał bowiem prawie dwa promile alkoholu w organizmie. Jego dalszym losem zajmie się teraz sąd i prokurator. Za jazdę „na podwójnym gazie”, poza utratą prawa jazda, grozi mu nawet 2 lata więzienia.

zagłębie-info

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here