20-letni mężczyzna kierujący motocyklem suzuki, zginął w wypadku, do którego doszło w Siewierzu. Młody mężczyzna w trakcie wyprzedzania kilku samochodów uderzył w tył przyczepy ciągnika rolniczego.

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku, do którego doszło w czwartek na ulicy Kieleckiej w Siewierzu. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący motocyklem suzuki 20-letni mieszkaniec jednej z mniejszych miejscowości w powiecie będzińskim, wykonując manewr wyprzedzania kilku jadących przed nim pojazdów, nie zachował należytej ostrożności.

W trakcie powrotu na właściwy pas ruchu, w celu uniknięcia zderzenia z nadjeżdżającym z przeciwka pojazdem, uderzył w tył przyczepy ciągnika rolniczego.

Wypadek w Siewierzu – fot. KPP Będzin
Wypadek w Siewierzu – fot. KPP Będzin

Pomimo podjętej akcji reanimacyjnej 20-letniego kierowcy jednośladu nie udało się uratować. Mężczyzna zmarł po przewiezieniu do szpitala.

Policjanci ustalili ponadto, że młody mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania motocyklami, a jednoślad na którym doszło do wypadku był przez niego zakupiony dwa dni wcześniej.

CZYTAJ TAKŻE:

Śmiertelny wypadek z udziałem młodego motocyklisty

Skomentuj przez Facebook

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here