Sosnowieccy policjanci zatrzymali 19-letniego mieszkańca miasta, który w trakcie awantury dźgnął nożem w nogę swojego młodszego brata.

Funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komisariatu Policji III w Sosnowcu otrzymali zgłoszenie do jednego z mieszkań w dzielnicy Zagórze, gdzie według informacji miało dojść do awantury między braćmi.

Na miejscu zastali zgłaszającego, który oświadczył, iż jego nietrzeźwy brat będąc także pod wpływem dopalaczy jest agresywny, wszczyna awantury oraz rzuca w niego nożami i szklanymi butelkami.

Funkcjonariusze wraz z osobą zgłaszającą udali się do mieszkania. W jednym z pomieszczeń zauważyli potłuczone szkło, ślady krwi oraz mężczyznę z wbitym w udo nożem. Policjanci niezwłocznie udzielili mu pierwszej pomocy oraz wezwali na miejsce zespół pogotowia ratunkowego, które zadecydowało o hospitalizacji mężczyzny.

Policjanci w trakcie swoich działań ustalili, iż to zgłaszający ugodził swojego 17-letniego brata nożem. W związku z powyższym został on zatrzymany.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here