Na początku przyszłego tygodnia prezydent Andrzej Duda przyjedzie do naszego województwa i odwiedzi trzy miasta. Jednym z nich będzie Sosnowiec.

W poniedziałek, 8 lipca, prezydent RP złoży wizytę w województwie śląskim i odwiedzi trzy miasta – Katowice, Chorzów oraz Sosnowiec.

Swoją wizytę w regionie Andrzej Duda rozpocznie po godz. 15.00 w Katowicach. W Śląskim Urzędzie Wojewódzkim wręczy akty powołania w skład Narodowej Rady Rozwoju. Następnie uda się do Chorzowa. Tam o godz. 16.30 spotka się z mieszkańcami w  skansenie. Oczekującym na wizytę prezydenta czas umili występ zespołu Ligocianie.

Głowa państwa odwiedzi także Sosnowiec. O godz. 18.30 spotka się z mieszkańcami na terenie jednostki ratowniczo-gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej przy ul. Klimontowskiej 21. Dla wszystkich przybyłych sosnowieccy strażacy przygotowali Dzień Otwarty w ramach akcji „Bezpieczne Wakacje 2019”, który rozpocznie się o godzinie 16.00.

Foto: Krzysztof Sitkowski/KPRP

Skomentuj przez Facebook

33 KOMENTARZE

 1. Jak na Klimontowie to może by go pocisnąć o węzeł na Obwodnicy Wschodniej? 😎

  Skąd pomysł z tym posterunkiem 🤔

 2. Ech nie na Klimontowie, tylko na ulicy Klimontowskiej, a to jest Sielec 🙂
  Inna sprawa, milo że dali wcześniej znać, bo trzeba sie liczyć z chwilową nieprzejezdnością przez parę miejsc w mieście 🙂
  Prezydent to by nam i może nieba przychylił, ale mam tutaj taki klimat polityczny, że przez małostkowość obu stron sporu to nie ma na co liczyć, bokserski klincz.

  • Haha, bo wybacz ale Sosnowiec to coś więcej niż parę ulic na Sielcu i w centrum. I to tylko jeden dzień utrudnień…. niektórzy żyli w mieście bez ulicy prawie dwa lata…

 3. doskonale wiem, że w sosnowcu jest trochę ulic, ale jakoś musi dojechać.
  jestem niemal pewien, że dla jednego pionka zablokują pół miasta.

 4. Polska jest pieknym krajem cudnie sie w nim żyje jest WOLNYM krajem…A dowodem tego sa wasze obrazliwe slowa !!wulgaryzmy wobec glowy Panstwa !!W „waszej”demokracji juz dawno by wam dupska spalowali a co niektórzy swiat ogladaliby za krat !!

   • cóż dobrego totalna Ci dała, chyba tylko obietnice, a raczej zabierał, albo ograniczała. Ta władza daje i stara dać społeczeństwu jak najwięcej, a tacy jak ty wolą tonąć niż pomóc, albo nie przeszkadzać. W Sosnowcu jest wielu komuchów + kochających totalną

  • macie rację towarzyszu Marek trzeba to zgłosić pierwszemu tow.jarkowi on w ramach walki ze złem wymierzy sprawiedliwość osobiście!

 5. Po co tu Prezydent? A po to aby odbarwic to Czerwone Zagłębie pełne komuchów i złodziei.
  Powinien odwiedzić Stadion Ludowy i od razu nakazać kontrolę wydatków w tym klubie.
  Trupy z szafy natychmiast wypadną.

 6. Przyjeżdża kukiełka Kaczyńskiego. Facet, który notorycznie łamie Konstytucję. Marionetka PiS i najgorszy prezydent w historii Rzeczpospolitej. Ależ ciemny mamy Naród…

 7. jak widać w Sosnowcu pełno komuchów, z niedorozwojem mózgowym itp., totalna dla takich dobra – oskubać głupków a oni i tak się cieszą, bo przeżarte mózgi wódą, piwskiem, i nie przeszkadza im to brać to co daje PiS. Głupim niewiele potrzeba, jak ktoś ich lekceważy to cacy, jak szanuje to be

  • Typowy życzliwy komentarz wyznawcy tego starszego pana z Żoliborza i jego odkomuszonego i inteligentnego otoczenia. Dziękujemy za taki „szacunek”. PiS to może dać, ale ciała. Wszystko, co dają, dają z NASZYCH pieniędzy, nie ze swoich. Oni, jak każdy rząd, zarządzają publicznymi pieniędzmi i my, obywatele, mamy prawo i obowiązek od nich wymagać, oczekiwać i rozliczać, a nie zwieszać łeb, bo oni „dają”. Całe szczęście w nieszczęściu, że w moim mieście wyniki wyborów są tak jednoznacznie antypisowskie.

 8. Ilość komentarzy sporo, może byście całą tą energię poświęcili nie na jałową dyskusję tylko zrobili coś w sprawie węzła na S1? Przez brak tej drogi która miała być w pierwotnych planach na EURO 2012 ludzie giną i wszyscy trujemy się spalinami aut i ciężarówek jeżdżących w kółko! To jest poważny problem na miasta i dla nas wszystkich.
  Były wybory, tak głosowała większość, niezależne organizacje potwierdziły wynik, to się go trzymajcie, będą zaraz wybory to wybierzcie lepiej i idźcie na nie a nie napinanie w necie a w czasie wyborów siedzicie w domu.

 9. Właśnie mnie zatrzymała pani Policjant na przejściu koło energetyka: jechała kolumna, a postój trwał porównywalnie do tych na światłach chwilę dalej, więc ślina tocząca się w komentarzach świadczy jedynie o „sfejbuksieniu” ujadaczy…
  …nie głosuję na nikogo, żeby było jasne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here