Dwie sceny i trzy dni przepełnione muzyką, czyli najbardziej oczekiwana miejska impreza plenerowa – Dni Dąbrowy Górniczej 2018 przechodzą już do historii.

W miniony weekend Dąbrowa Górnicza świętowała. Od piątku do niedzieli na dwóch scenach – w parku Hallera i w Fabryce Pełnej Życia, odbywały się koncerty.

Tegoroczne dni miasta rozpoczęły się w piątek, 25 maja w Fabryce Pełnej Życia gdzie publiczność usłyszała Zalewskiego, Fisz Emade. Pierwszy dzień koncertów zakończył Zion Train.

Drugiego dnia świętowania, czyli w sobotę, 26 maja w Fabryce Pełnej usłyszeliśmy Bitaminę, Rebekę, wieczór zakończy Organek. Natomiast w Parku Hallera koncertowanie rozpoczął Sojka Band, później na scenie pojawił się Junior Stress i Jamal. Wieczór zakończył koncert Afromental i pokaz fajerwerków.

Z kolei w niedzielę, 27 maja koncertowanie w Parku Hallera rozpoczęła Miejska Orkiestra Dęta, później odbył się festiwal „Dotyk Dźwięku”. Natomiast o godz. 19.30 sceną zawładnęła Katarzyna Cerekwicka. Tegoroczne Dni Dąbrowy Górniczej zakończył koncert Eweliny Lisowskiej.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here