W piątek, 18 maja, kina ogólnopolskiej sieci Helios zaproszą na wyjątkowy wieczór z superbohaterem innym niż wszyscy inni. Przygotowaliśmy dla Was dwa podwójne zaproszenia.

18 maja sosnowieckie kino Helios (ul. Modrzejowska 32b) zaprasza na wyjątkową ucztę filmową. W ciągu jednego wieczoru wyświetlone zostaną dwa filmy z wyjątkowym superbohaterem. Maraton rozpocznie się o godz. 20:00.

Deadpool to najbardziej specyficzna postać ze świata Marvela, a jego czarny humor natychmiast pokochały miliony! Wieczór rozpocznie się już o godzinie 20.00, pierwszą częścią serii, która stała się jednym z największych hitów 2016 roku. Chwilę później wyczekiwany, premierowy Deadpool 2.

Specjalnie dla naszych Czytelników przygotowaliśmy wyjątkowy konkurs. Do zgarnięcia są dwa podwójne zaproszenia. Wystarczy tylko odpowiedzieć na pytanie:

Za co lubisz Deadpoola?

Na odpowiedzi czekamy do 18 maja, do godz. 10:00. Najciekawsze odpowiedzi z uzasadnieniem nagrodzimy podwójnymi zaproszeniami do kina Helios w Sosnowcu. Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@twojezaglebie.pl, a w tytule wpisujcie “Mini Maraton Deadpoola”.

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie.

Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here