19 sierpnia w Fabryce Pełnej Życia odbędzie się Dąbrowski Jarmark Staroci. To idealne rozwiązanie dla wszystkich miłośników historii.

Trzecia niedziela każdego miesiąca to tradycyjnie data Dąbrowskiego Jarmarku Staroci. Tego dnia wszyscy miłośnicy historii i starych przedmiotów znajdą coś dla siebie.

Dąbrowski Jarmark Staroci, od ponad 20 lat, organizowany jest przez Towarzystwo Przyjaciół Dąbrowy Górniczej. Przez ten czas, z kilkoma wyjątkami, odbywał się w parku Hallera. Od 19 sierpnia zmienia jednak miejsce na Fabrykę Pełną Życia, czyli dawne Defum.

Skomentuj przez Facebook

5 KOMENTARZE

 1. Jarmark Staroci chyba badziewia i cen z kosmosu , ludzie opamiętajcie się z kupowaniem czego kolwiek na jarmarku staroci w Dąbrowie Górniczej a jak kupujecie to chociaż sprawdzajcie ceny na olx lub allegro bo jesteście dymani ile wlezie.Przykład: Biała,szklana kurka DUŻA nawet na allegro chodzą po 100 zł na targu facet chce 250 zł za taką samą ???Zacznijcie myśleć bo to przez was takie ceny na targach są.

  • Cytryna
   Szukanie frajera to podstawa takich targów staroci 😀
   Nie jestem wystawcą i nie pochwalam tego ale okazji należy szukać i tyle. Każdy chce żyć a towar jest tyle wart ile jest skłonny za niego zapłacić kupujący. Będziesz kilka razy to poznasz kto handlarz z cenami z kosmosu i będziesz omijał szerokim łukiem.
   Zdarzają się normalne ceny choć rzadko niestety – taki urok targów staroci. Zawsze też możesz się targować. Dodatkowo możesz dotknąć i pooglądać z nie tylko na zdjęciu zobaczyć.

 2. Ja też doceniam możliwość zapoznania się z towarem samemu a nie poprzez zdjęcie. Trzeba oczywiście podchodzić do tego racjonalnie i mieć świadomość, że to nie jedyne źródło zakupu

 3. Przeganiają wystawców z miejsca na miejsce – od kilku lat ciągle zmieniane jest miejsce giełdy, to była pod halą sportową, to na placu przed ‚kulturą’ to zaś w parku Hallera przy domu towarowym – teraz na terenie ‚Defum’

  Nikt nie dba o giełdę, nie stara się jej propagować, i poczynić działania aby się rozrastała – liczy się tylko ‚kasa’ za placowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here