Od piątku, 31 marca dąbrowianie mogą zgłaszać swoje pomysły w tegorocznym budżecie partycypacyjnym.

Nowy model budżetu partycypacyjnego tworzony był od września ubiegłego roku. Pracował nad nim specjalny zespół, złożony z 15 dąbrowian wybranych przez Radę Działalności Pożytku Publicznego Miasta Dąbrowa Górnicza.

Od piątku, 31 marca do 18 kwietnia mieszkańcy Dąbrowy Górniczej mogą zgłaszać swoje pomysły dotyczące zmian w poszczególnych dzielnicach. Do kreowania przestrzeni publicznej włączyć może się każdy. Nie jest wymagana lista poparcia czy wiedza na temat kosztów inwestycji.

– Aby włączyć się w kolejny etap Dąbrowskiego Budżetu Partycypacyjnego, należy wysłać formularz z pomysłem. Formularz można znaleźć w punktach konsultacyjnych w każdej dzielnicy, biurze obsługi klienta w Urzędzie Miejskim, lub po prostu pobrać go ze strony internetowej www.twojadabrowa.pl – informuje dąbrowski magistrat.

Można to zrobić listownie na adres: Urząd Miejski, 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Graniczna 21 z adnotacją na kopercie „Budżet Partycypacyjny”, osobiście w Urzędzie Miejskim w biurze obsługi interesantów ul. Graniczna 21 (stanowisko „informacja”) oraz w punktach konsultacyjnych a także mailowo, na adres wskazany w ogłoszeniu, w formie zeskanowanych oryginalnych dokumentów.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here