W poniedziałek, 29 stycznia doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych przy ulicy Nowopogońskiej w Czeladzi. Na miejscu trwają czynności operacyjne.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (29.01) ok. godz. 19:00 przy ulicy Nowopogońskiej w Czeladzi, na wysokości myjni samochodowej.

– Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 60-letni kierowca kierujący fordem, wymijał innego użytkownika ruchu drogowego, który skręcał w kierunku myjni, zjeżdżając na przeciwległy pas uderzając w jadące audi – informuje sierż. sztab. Tomasz Mogielski z Komendy Powiatowej Policji w Będzinie.

W wyniku zdarzenia ranne zostały dwie osoby, które odniosły obrażenia nie zagrażające ich życiu i zdrowiu. Obie zostały przetransportowane do szpitala na obserwację.

Na miejscu wciąż prowadzone są czynności operacyjne. Jak informują kierowcy, droga wciąż jest nieprzejezdna. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze około godziny.

Skomentuj przez Facebook

1 KOMENTARZ

  1. „kierujący fordem, wymijał innego użytkownika ruchu drogowego, który skręcał w kierunku myjni, zjeżdżając na przeciwległy pas uderzając w jadące audi” serio? rozumiecie coś z tego?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here