Od poniedziałku, 15 kwietnia w związku z remontem zamknięta zostanie ul. Niepodległości w Sosnowcu. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość.

Trwa modernizacja ulicy Niepodległości w Sosnowcu. Zaniedbana, z dziurawą drogą wkrótce zmieni swoje oblicze. Pierwszym etapem prac była przebudowa sieci wodociągowej oraz kanalizacji.

Obecnie trwa wymiana nawierzchni chodników, jezdni oraz miejsc postojowych, a także odtworzenie zieleni. Zmiany doczeka się także osiedlowy plac, przez mieszkańców nazywany „plac la Menel”.

Czasowe zamknięcie ul. Niepodległości - fot. UM Sosnowiec
Czasowe zamknięcie ul. Niepodległości – fot. UM Sosnowiec

W dniach 15-26 kwietnia w związku z remontem zamknięta zostanie ul. Niepodległości. Wyjątkiem będzie czas Świąt Wielkanocnych. Wówczas ruch zostanie puszczony po podbudowie.

CZYTAJ TAKŻE:

Nowy łącznik poprawi przepustowość dróg i poprawi bezpieczeństwo

Skomentuj przez Facebook

4 KOMENTARZE

    • co trzeba mieć w głowie by wchodzić na wiadomości znienawidzonego sąsiada, czytać je i jeszcze komentować? to jakiś syndrom? problem? ostatnią rzeczą jaka wpadłaby mi do głowy to czytanie wiadomości po śląsku o śląsku. Do tego jeszcze newsy czytasz po polsku zamiast w swoim ojczystym języku? Do tego jeszcze piszesz po polsku? Nie wstyd ci? Jakąś książkę czy gazetę po śląsku byś poczytał… a są? XD

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here