W środę, 8 marca 33-letni Łukasz Zarychta wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił. Każdy, kto widział zaginionego, albo może posiadać informacje dotyczące miejsca jego aktualnego pobytu lub osób w towarzystwie których przebywał, proszony jest o kontakt z policją.

W środę o godzinie 7:30 Łukasz Zarychta wyszedł ze swojego domu w Czeladzi z zamiarem udania się do Ośrodka Terapii Zajęciowej w Będzinie. Mężczyzna spóźnił się jednak na odjazd busa, który codziennie zabierał go do ośrodka i najprawdopodobniej postanowił skorzystać ze środków komunikacji publicznej. Łukasz w związku z zespołem Downa ma problemy z topografią oraz orientacją w terenie. Mężczyzna zna swoje dane osobowe oraz adres zamieszkania.

Rysopis zaginionego:

Łukasz Zarychta - fot. KPP BędzinOkoło 163 cm wzrostu, 100 kg wagi, otyłej budowy ciała, włosy ciemne, krótkie, proste. Oczy koloru brązowego, twarz okrągła.

Cechy charakterystyczne: widoczna choroba – zespół Downa oraz braki w uzębieniu w górnej szczęce

Ubrany w kurtkę jesienną, czarną wełnianą czapkę, spodnie materiałowe zielone i czarne buty za kostkę zapinane na rzepy. Posiada torbę na ramię w kolorze ciemny granat.

Każdy, kto może posiadać jakiekolwiek informację na temat miejsca przebywania zaginionego proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Będzinie (32) 36 80 255, (32) 36 80 266, lub z najbliższą jednostka policji pod numerem telefonu alarmowego 997 lub 112.

AKTUALIZACJA

Mężczyzna został odnaleziony w czwartek, 9 marca około godziny 15:00 w Katowicach.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here