Policjanci z Sosnowca zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który po awanturze, jaką urządził przed jednym z bloków został transportowany do izby wytrzeźwień. Nietrzeźwy za wszelką cenę usiłował uniknąć noclegu w tym miejscu i zaproponował łapówkę.

Policjanci zostali wezwani przed jeden z bloków w sosnowieckiej dzielnicy Zagórze, gdzie miało dojść do awantury. Jak się okazało na miejscu, jej sprawcą był nietrzeźwy mieszkaniec Sosnowca. Mundurowi podjęli więc decyzję o umieszczeniu go w izbie wytrzeźwień.

Podczas transportu 28-latek próbował uniknąć noclegu w izbie i zaproponował stróżom prawa 1000 zł łapówki w zamian za puszczenie go wolno. Pomimo pouczenia o tym, że już sama propozycja jest przestępstwem, młody mężczyzna nie rezygnował.

Mężczyzna został zatrzymany. Usłyszał już korupcyjne zarzuty. Może mu grozić nawet 10 lat więzienia. 28-latek był już w przeszłości karany za różne przestępstwa.

Skomentuj przez Facebook

2 KOMENTARZE

  1. Kolejny co proponował tysiaka… drodzy Państwo…po podwyżce to już stawka nie aktualna… :-P.
    PS. Ten wpis ma mieć tylko charakter komediowy, nie odnosi się w żaden sposób do rzeczywistości, ani nie stanowi żadnej sugestii co do praworządności obywateli i Policji 😛

  2. Najpierw powinien mieć ten tysiąc a nie tylko mówić po pijanemu że go da…. Ciekawe kto da mu wyrok 10 lat za pijacki bełkot…. Artykuł mega na pierwsze strony gazet

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here