Już w najbliższy weekend mieszkańcy Sosnowca będą mogli wziąć udział w niezwykłej akcji charytatywnej, dla chorej Kasi. Atrakcji nie zabraknie.

W ramach akcji „Dobro i możesz wszystko”, 19 maja uczestnicy będą mogli skorzystać z charytatywnych warsztatów tanecznych, poznać tajniki Bungee Dance – nowego stylu pozwalającego na taniec i możliwość unoszenia się nad ziemią. Zajęcia poprowadzi zwycięzca pierwszej edycji programu You Can Dance – Maciej Gleba Florek. Zajęcia odbędą się w Gym El Toro (ul. Kosynierów 40a).

Ponadto, będzie to okazja by nauczyć się tańca brzucha, który pozwala poczuć się świetnie, poznać swoje ciało i zapanować nad ruchem w tańcu (zajęcia prowadzi Dominika Nesajem) oraz zatańczyć hip-hop – dynamiczny, łączący młodzieńczy luz z perfekcyjnie wyćwiczonymi, skomplikowanymi i skocznymi krokami (zajęcia poprowadzi Arek Franczak).

Zajęcia z tańca brzucha oraz hip-hopu odbędą się w Akademii Tańca As w Sosnowcu (Centrum) przy ul. Małachowskiego 2. Aby wziąć w nich udział należy wcześniej potwierdzić swój udział TUTAJ. Warsztaty potrwają od 10 do 19.

W niedzielę, 20 maja na Górce Środulskiej można natomiast wziąć udział w sportowym i zwariowanym wyścigu na hulajnogach, który rozpocznie się o godz. 14:00. Dobra zabawa i adrenalina z nagrodami gwarantowane! O godz. 17: 00 dla wszystkich zagra zespół Future Folk ze Staszkiem Karpielem-Bułecką.

Biorąc udział w szalonych wyścigach, tanecznych warsztatach czy koncercie będą mogli wesprzeć cegiełką podopiecznych fundacji Rób Dobro, w tym m. in. chorującą na guz złośliwy nerki małą Kasię.

– Poznając lub doskonaląc techniki, wspomożecie naszych podopiecznych i nasze projekty. Symboliczna cegiełka pomoże nam działać dalej i sprawiać wam więcej przyjemności pomagając innym – mówi Ewa Chróścicka z Fundacji Rób Dobro.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here