Carl Leon Stewart to nowy zawodnik Zagłębie Sosnowiec. Anglik podpisał dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Do kadry trenera Radosława Mroczkowskiego dołączył 22-letni Carl Leon Stewart. Anglik związał się z sosnowieckim klubem umową, która będzie obowiązywała przez 2 lata z opcją przedłużenia jej o rok. – Jestem bardzo szczęśliwy, że podpisałem kontrakt z Zagłębiem. Podejmuję walkę o miejsce w podstawowym składzie, a dodatkowo będę się uczył języka polskiego – mówi Carl Stewart.

Urodzony w Londynie zawodnik w swojej przeszłości grał w młodzieżowych grupach Udinese, a także Watford. To właśnie w drużynie „Szerszeni” nowy nabytek Zagłębia miał okazję zadebiutować w FA CUP. Jako zawodnik występującego w Premier League Watfordu 11-krotnie znajdował się w szerokiej kadrze meczowej, a 6 razy był w wąskiej kadrze.

Następnie przeszedł do Oxford City, zespołu grającego aktualnie w Vanarama National League South. W ostatnim czasie 22-letni Stewart był zawodnikiem Wingate & Finchley FC. Pomocnik ma 175 cm wzrostu.

Po przejściu wszystkich testów medycznych Stewart został ogłoszony jako nowy zawodnik Zagłębia Sosnowiec.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here