Sosnowieccy policjanci zatrzymali w centrum miasta 25-letnią kobietę, która była poszukiwana listem gończym.

25-letnia mieszkanka Sosnowca była poszukiwana listem gończym. Wydał go Sąd Rejonowy w Kielcach. Kobieta miała odbyć karę 3 miesięcy pozbawienia wolności, jaką orzeczono za dokonanie kradzieży.

Młoda sosnowiczanka nie chciała jednak trafić za kraty i ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości. Sosnowieccy kryminalni ustalili jednak, gdzie może przebywać, po czym wytropili ją i zatrzymali na jednej z ulic w centrum miasta.

Kobieta została osadzona już w areszcie, skąd zostanie przetransportowana do docelowego, wyznaczonego jej zakładu karnego.

zagłębie-info

Skomentuj przez Facebook

2 KOMENTARZE

  1. Kolejny groźny przestępca, ścigany listem gończym, został wyeliminowany przez odważnych policjantów i osadzony na koszt podatnika za przestępstwo ocenione na 3 miesiące aresztu (chyba kradzież landrynek w markecie). Brawo. A służby specjalne i antyterroryści też byli zaangażowani w tak wielkie przedsięwzięcie? To już nie jest nawet śmieszne. To jest niestety żałosne.Dla jasności nie popieram kradzieży ale jestem za karą adekwatną do czynu i jak najmniej obciążającą podatnika a uciążliwą i bolesną dla przestępcy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here