Policjanci zatrzymali sprawcę brutalnego zabójstwa. Pod koniec marca, 36-letni mieszkaniec Sosnowca zabił swoją 69-letnią znajomą.

Jak informuje policja, w nocy z 27 na 28 marca oficer dyżurny sosnowieckiej komendy otrzymał zgłoszenia, że w jednym z mieszkań w dzielnicy Pogoń znajdują się zwłoki kobiety.

Dzwoniący do dyżurnego mężczyzna oświadczył, że kiedy się obudził zauważył, że kobieta, która poprzedniego wieczora złożyła mu wizytę jest martwa. Przybyli na miejsce policjanci zastali na podłodze w przedpokoju zwłoki kobiety z rozległymi obrażeniami głowy.

– W toku podjętych czynności wyszło na jaw, że czaszka kobiety została poważnie uszkodzona, a czynu tego dopuścił się informujący policję 36-latek. Mężczyzna został zatrzymany jeszcze tej samej nocy. Charakter obrażeń, jak i dobór narzędzia, 69-latka została kilkakrotnie silnie uderzona domowym tłuczkiem do mięsa w głowę, przesądziły o tym, że zatrzymanemu mężczyźnie przedstawiono zarzut zabójstwa – mówi Sonia Kepper, rzecznik KMP w Sosnowcu.

Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu podejrzanego. Za zabójstwo grozi mu kara dożywotniego więzienia.

Jak spędzisz tegoroczne święta wielkanocne?

View Results

Ładowanie ... Ładowanie ...

Skomentuj przez Facebook

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here