W czwartek, 12 lipca odbędzie się kolejny biznes chillout w Dąbrowie Górniczej. Wydarzenie będzie skupiało środowisko biznesowe i startupów, w czasie którego będzie można nawiązać wiele wartościowych relacji.

Celem chilloutów jest integracja lokalnej społeczności osób prowadzących swoje biznesy oraz zainspirowanie jej do wspólnego działania. Biznes chillout rozpocznie się o godz. 18:00, na terenie Fabryki Pełnej Życia (Aleja Tadeusza Kościuszki 3, Dąbrowa Górnicza).

– W tym sezonie w czasie Biznes Chilloutów chcemy zapoznać uczestników z przedsiębiorcami z Dąbrowy Górniczej. Pierwsza część spotkania będzie miała formę swobodnego wywiadu, dyskusji. W jej trakcie poznamy historię danego przedsiębiorcy, jego sukcesy i porażki. Bez tematów tabu, ale dzięki temu bardzo rozwojowo. Tym razem rękawicę zdecydował się podjąć Jacek Uroda, właściciel firmy JACO.PRO, pasjonat nowych technologii oraz komunikacji marketingowej, business development director w agencji interaktywnej Nord Digital, wykładowca akademicki i członek Business Link. Wspiera firmy z sektora MŚP w rozwoju biznesowym – zapowiadają organizatorzy.

Całe spotkanie utrzymane będzie w lekkiej atmosferze. Warto wziąć ze sobą sporo wizytówek. Jeżeli nie jesteś (jeszcze) przedsiębiorcą również możesz wziąć udział w wydarzeniu. Na spotkaniu będą również przedstawiciele Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości – więc może to być okazja do zrobienia pierwszych kroków w kierunku własnej firmy.

Na biznes chillout można się zarejestrować TUTAJ.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here