W ręce będzińskich policjantów wpadł 39-letni mieszkaniec Czeladzi. Mężczyzna miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie i nie posiadał prawa jazdy. Przyłapany na gorącym uczynku zaproponował mundurowym łapówkę.

Do zdarzenia doszło w nocy, z soboty na niedzielę (z 4 na 5 maja). Będzińscy stróże prawa zwrócili uwagę na dziwnie poruszający się ulicą 11 listopada volkswagena golfa. Ich przypuszczenia, że kierujący tym pojazdem może znajdować się pod wpływem alkoholu okazały się być słuszne.

– Podczas przeprowadzanej kontroli drogowej u kierującego pojazdem 39-letniego mężczyzny policjanci wyczuli silną woń alkoholu. Wyniki badania stanu trzeźwości wykazały, że miał on prawie 3 promile alkoholu w swoim organizmie – przekazali mundurowi.

To jednak nie koniec. Mężczyzna zamiast skruchy zaoferował policjantom 1000 zł w zamian za odstąpienie od dalszych czynności. Nic jednak nie wskórał i został zatrzymany.

Czeladzianin odpowie teraz nie tylko za jazdę pod wpływem alkoholu i bez stosownych uprawnień, ale przede wszystkim za przestępstwo korupcyjne za które grozi mu nawet 8 lat więzienia.

Skomentuj przez Facebook

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here