Bili na oślep drewnianą deską, kopali. Dwóch mężczyzn skatowało 38-latka, który z licznymi obrażeniami i złamaniami, w stanie zagrażającym jego życiu, trafił do szpitala.

Do bestialskiego ataku na 38-latka doszło w niedzielę, 6 sierpnia na terenie jednego z hoteli pracowniczych w Czeladzi.

– W pobliżu budynku pojawiło się trzech mężczyzn, którzy najwyraźniej poszukiwali bliżej nieznanego im uczestnika innego niedzielnego zdarzenia. Na początku, mężczyźni zaczepiali różne osoby znajdujące się w pobliżu hotelu, gdy jednak w ich gronie nie znaleźli nikogo kto mógłby mieć związek z „ich sprawą” swoje poszukiwania przenieśli do wnętrza hotelu – mówi Paweł Łotocki, rzecznik KPP w Będzinie.

Jak informuje policja, w jednym z hotelowych pokoi zastali 38-latka. Nie wdając się w dłuższą rozmowę, napastnicy zaatakowali swoją ofiarę, bijąc ją i kopiąc po całym ciele. W trakcie zajścia oprawcy użyli także drewnianej deski.

Skatowany mężczyzna, z licznymi poważnymi złamaniami i obrażeniami wewnętrznymi, trafił do szpitala. Po pobiciu napastnicy uciekli, jednak już tego samego dnia 45-latek i jego 28-letni kompan z Czeladzi byli już w rękach policjantów.

Na wniosek policji i prokuratury będziński sąd wydał w środę, 9 sierpnia postanowienie o tymczasowym aresztowaniu obu oprawców na trzy najbliższe miesiące.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here