Prezydent Jaworzna Paweł Silbert wychodzi do mieszkańców i rozpoczyna cykl spotkań „Piękniejsze dzielnice”.

Prezydent Jaworzna Paweł Silbert wychodzi do mieszkańców i w poszczególnych dzielnicach będzie z nimi rozmawiał o ich najważniejszych problemach i bolączkach.

– Będziemy rozmawiać o sprawach ogólnomiejskich, m.in. o nowych programach poprawy życia dla rodzin i seniorów, o nowych inwestycjach i remontach, a także dalszej modernizacji infrastruktury miejskiej – wyjaśnia prezydent Paweł Silbert.

Pierwsze spotkanie w ramach cyklu „Piękniejsze dzielnice” odbędzie się 7 maja w Szkole Podstawowej nr 18 w Ciężkowicach. – Duży nacisk zostanie położony na sprawy bezpośrednio ważne dla Ciężkowic, czyli np. inwestycje związane kanalizacją, z nowymi drogami i chodnikami czy projektami w ramach Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego – podkreślają urzędnicy.

Następne spotkanie odbędzie się 10 maja w Jeleniu. – Kolejne spotkania będą się odbywać w następnych tygodniach. Wszystko jest zaplanowane tak, aby każdy mieszkaniec miał możliwość uczestniczenia i porozmawiania o bieżących i istotnych dla niego kwestiach – tłumaczą pracownicy magistratu.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here