W najbliższą sobotę, 10 sierpnia na czeladzkim rynku odbędzie się bitwa na balony wodne. Mieszkańcy będą mieli wodną amunicję i nie zawahają się jej użyć.

Dobry rzut i zręczne unikanie nadlatujących balonów – to umiejętności niezbędne w czasie sobotniej bitwy na balony z wodą, która odbędzie się na czeladzkim rynku. Będzie to kolejne balonowe starcie mieszkańców Czeladzi, z którego nikt nie wyjdzie suchy.

Wielka bitwa na balony w Czeladzi odbędzie się już po raz piąty. Pierwsza edycja zabawy została zorganizowana po raz pierwszy w 2015 roku. Dotychczas impreza cieszyła się sporym zainteresowaniem, udział wzięła spora część młodych mieszkańców oraz burmistrz Zbigniew Szaleniec.

Bitwa na balony z wodą w Czeladzi – fot. MZ
Bitwa na balony z wodą w Czeladzi – fot. MZ

Tradycyjnie już mieszkańcy podzieleni będą na dwie drużyny, mające spore zapasy balonów wypełnionych wodą. Dobrej zabawy i wytchnienia w upalny dzień na pewno nie zabraknie.

Początek bitwy o godz. 16.00. – Pomimo, iż zawsze bardzo się staramy przygotować jak najwięcej amunicji, bitwa zwykle szybko się kończy, dlatego pamiętajcie, aby przybyć na miejsce odpowiednio wcześnie – proszą organizatorzy. Data i godzina bitwy może jednak ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe.

Przypomnijmy, że dzień później (w niedzielę 11 sierpnia) wielka bitwa na balony z wodą odbędzie się również w Sosnowcu. Na plaży przy molo na Stawikach czekać będzie 5 tysięcy balonów wypełnionych wodą. Będą też konkursy z nagrodami, a całość zwieńczy ogólnodostępna dyskoteka na świeżym powietrzu.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE:

Będzie się działo! Przed nami wielka bitwa na balony z wodą

Skomentuj przez Facebook

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here