W czwartek, 5 grudnia doszło do awarii sieci ciepłowniczej Spółki Ciepłowniczo-Energetycznej Jaworzno III, w wyniku której mieszkańcy Jaworzna i Mysłowic pozbawieni są ogrzewania oraz ciepłej wody. Wznowienie dostaw ciepła nastąpi wieczorem, 6 grudnia.

W związku z wystąpieniem awarii sieci ciepłowniczej należącej do Spółki Ciepłowniczej Jaworzno, nastąpiło wstrzymanie dostawy centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody. Problem wystąpił w czwartek, 5 grudnia. Awaria obejmuje Jaworzno: Łubowiec, os. Stałe (ulice: Jaśminowa, Klonowa, Starowiejska, Armii Krajowej, Kościuszkowców, Daleka, Kamińskiego, Partyzantów, Powstańców Śląskich, Wyczółkowskiego, Tysiąclecia, Radosna, Morcinka, Łukasiewicza, Muchy, Kusocińskiego, Skłodowskiej) oraz Mysłowice Brzęczkowice.

Trwa usuwanie awarii. Najwcześniejszy termin wznowienia dostawy ciepła jest możliwy w dniu 6 grudnia, w godzinach wieczornych. – Służby techniczne Spółki Ciepłowniczej Jaworzno dokładają wszelkich starań, aby skrócić do minimum czas realizacji prac i związany z tym okres ewentualnych zakłóceń w dostawie ciepła – czytamy w komunikacie.

AKTUALIZACJA

Przywrócenie dostawy ciepła może nastąpić najwcześniej w dniu 7 grudnia w godzinach porannych.

Skomentuj przez Facebook

1 KOMENTARZ

  1. To ciężkie warunki, ale tylko dwa dni… Na jednym z osiedli w Sosnowcu ogrzewanie jest, ale za to od prawie 3 tygodni odłączana jest woda albo w jednym pionie albo w drugim albo w obu na raz. Najpierw przez 10 dni była wyłączona woda w pionie kuchennym a w kuchni rozebrana cześć ściany a teraz od ponad tygodnia nie ma wody w łazience (ani jak się umyć, ani wodę w WC spuścić, ani pranie zrobić) czyli nie ma ciepłej wody nigdzie. Czasem w dzień była wyłączania równocześnie też w pionie kuchennym. Tutaj taki stan trwa ponad tydzień (+1,5 tygodnia poprzedniego remontu) i chyba nikt się tym nie przejmuje – ani administracja spółdzielni ani ekipa remontowa. Pocieszającą, że do świąt ma być skończone. Razem będzie ok. Dziękuję miesiąca bez normalnych warunków do życia.
    Po co wydawać pieniądze na survival?! 🙂 Wystarczy zamieszkać w spółdzielni … I można podgrzewać wodę w garnki, żeby się umyć 🙂
    Przeżycia ekstremalne a nie trzeba nigdzie jechać 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here