We wtorek, 28 kwietnia, na DK78 w Siewierzu doszło do groźnego wypadku z udziałem busa. Są osoby ranne.

Do zdarzenia doszło we wtorek po godz. 5:00, na trasie DK78 w Siewierzu. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierujący autobusem najprawdopodobniej zasnął za kierownicą. Pojazd najpierw uderzył w samochód osobowy, a następnie uderzył w barierki energochłonne. Autobus zawisł między wiaduktami.

Na miejscu pracują służby. W zdarzeniu dwie osoby zostały poważnie ranne i przewiezione do szpitala. Pozostali opatrywani są na miejscu. Trasa jest zablokowana, policja wyznaczyła objazd przez centrum Siewierza. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

Skomentuj przez Facebook

1 KOMENTARZ

  1. W Zawierciu i w Siewierzu to normalne kierowcy autobusów pracują w kilku firmach Policja wie o tym inspekcja wie i nic nie robią poprostu nie wykonują swoich czynności pytam więc za co pobierają wynagrodzenia pytam też jak kierowca autobusu pracując na etacie potrafi jeszcze iść do pracy do prywatnego przewoźnika i jeszcze do fabryki kiedy on śpi kiedy odpoczywa w ZKM Zawiercie też co któryś pracuje w ten sposób w Mat-traz jest to samo karty fałszowane praca po 20 godzin dziennie i tak jest już od kilku lat to nie początek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here