Sosnowiecka grupa Animators z nowym teledyskiem. Jak Wam się podoba?

0
251

Sosnowiecki zespół Animators wypuścił do sieci nowy teledysk. Jest to kolejny już utwór z najnowszej płyty „Hepi End”.

„Konfitury” to trzeci teledysk do utworu z najnowszej płyty „Hepi End”, która wyszła na początku marca 2017 roku.

– „Konfitury” to osobista, intymna kompozycja. To podróż przez zakamarki własnej osobowości. Jest to próba ucieczki i zmierzenia się z samym sobą w ciągłej pętli powtarzalności – wyjaśniają muzycy.

Na płycie „Hepi End” znajdziemy 13 intrygujących utworów. Warto dodać, że jest to cały z polskimi tekstami.

Animators - fot. mat. pras.
Animators – fot. mat. pras.

Animators to założony w 2009 roku sosnowiecki zespół rockowy, poruszający się w swojej twórczości wokół szeroko pojętego rocka alternatywnego. Z założenia miał być projektem graficznym o nazwie The Animators, ale z czasem przekształcił się w stricte muzyczną formację. Zespół tworzą Bartosz Bednarczuk (wokalista i gitarzysta), Artur Czubiński (basista) i Lesław Nowak (perkusista).

Muzycy otrzymali wiele nagród i wyróżnień w prestiżowych konkursach i festiwalach w całej Polsce – m.in. na przeglądzie Liquid & Fire w Szczecinie, Widzewskiej Jesieni Muzycznej, FAZA Festiwalu, Rock Stars Pozytywna Energia, T-Mobile Zrób Głośniej, Festiwalu Emergenza, rockAUTOSTRADA, Zderzak, Go Red! Or Go Home, czy Rock May Festival, Around The Rock, Rykowisko, Dobra Strona Rocka.

Zespół z Sosnowca dał się również poznać szerszej publiczności na szklanym ekranie. Muzyków można było spotkać m.in. w programie X Factor oraz w 10. edycji Must Be The Music, gdzie doszli do półfinału.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here