Alicja Majewska wystąpi wspólnie z Włodzimierzem Korczem oraz kwartetem smyczkowym „Warsaw Opera Quartet” w Pałacu Kultury Zagłębia.

Koncert, którego gwiazdą będzie wyśmienita artystka i ulubienica publiczności, Alicja Majewska odbędzie się w piątek, 12 kwietnia w dąbrowskim Pałacu Kultury Zagłębia. Podczas wydarzenia “Okrągły Jubileusz” przy fortepianie zasiądzie Włodzimierz Korcz – wybitny pianista, kompozytor i autor muzyki większości piosenek Alicji Majewskiej.

Ich piosenki są połączeniem doskonałej muzyki z fenomenalnymi tekstami, wrażliwości w słowie z emocją charakterystycznego głosu artystki. Dopełnieniem wieczoru będzie udział, akompaniującego im już od pięciu lat, kwartetu smyczkowego Warsaw Opera Quartet.

W trakcie koncertu będzie można usłyszeć największe przeboje artystki, m. in.: “Jeszcze się tam żagiel bieli”, “Odkryjemy miłość nieznaną”, czy “Być kobietą” – będące przebojami wielu pokoleń, które zawsze będą zachwycały pięknymi tekstami i znakomitym wykonaniem.

Koncert odbędzie się 12 kwietnia w Pałacu Kultury Zagłębia o godz. 19:00. Bilety na to wydarzenie, w cenie od 80 do 100 złotych dostępne są TUTAJ.

Specjalnie dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są trzy podwójne zaproszenia, do wykorzystania 12 kwietnia o godz. 19:00. Aby je zdobyć wystarczy tylko odpowiedzieć na poniższe pytanie:

Jaka jest Wasza ulubiona piosenka artystki?

Na odpowiedzi czekamy do 3 kwietnia, do godz. 10:00. Najciekawsze odpowiedzi z uzasadnieniem nagrodzimy podwójnymi zaproszeniami na koncert. Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@twojezaglebie.pl, a w tytule wpisujcie „Alicja Majewska”.

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie.

Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here