W sobotę, 3 sierpnia w ramach projektu „Aktywna plaża” odbędzie się Będzińska Eksplozja Kolorów, w ramach której zaplanowano wiele atrakcji.

Aktywna plaża to letnia akademia fitnessu i tańca ze zróżnicowanymi zajęciami ruchowymi i tanecznymi dla wszystkich bez względu na wiek i płeć, takimi jak: zumba, mash it up fitness, stretching, hip-hop, kickboxing, bollywood dance czy joga.

Zajęcia prowadzone są przez najlepszych instruktorów, którzy mają zdolność zarażania dobrym humorem oraz pozytywną energią: Magdalena Gibki, Radek Nosal, Jagoda Węgrzyniak, Cezary Podraza, Paco Mbengue, Piotr Cygroń, Tomasz Drobysz, Katarzyna Buk, Grzegorz Konieczny, Joanna Bernatowicz czy Asley Bell Vives.

Projekt skierowany jest do wszystkich mieszkańców miasta. Zajęcia są okazję by wyrazić siebie poprzez taniec, świetnie się bawić, zrelaksować, poczuć muzykę i zintegrować się z grupą. Dodatkowo, przez całe lato w każdy wtorek i czwartek o godzinie 17.30 na plaży będzie można uczestniczyć w Letniej Akademii Kickboxingu z Cezarym Podrazą.

A to jeszcze nie koniec atrakcji! W najbliższą sobotę, 3 sierpnia na będzińskiej plaży miejskiej odbędzie się Będzińska Eksplozja Kolorów, czyli zabawa kolorowymi proszkami. To popularna na całym świecie impreza, na którą przychodzą całe rodziny i wspaniale się bawią, sypiąc się kolorowym proszkiem.

Dla uczestników sobotniej zabawy przygotowano także zumbę, warsztaty bollywood dance oraz wieczór z karaoke. Zajęcia ruchowe rozpoczną się o godz. 14:00, a wysyp kolorowych proszków o 17:00. Pozytywne emocje gwarantowane!

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here