W czasie czerwcowej sesji Rady Miejskiej, będzińscy radni przyjęli sprawozdanie z wykonania budżetu za 2018 rok i udzielili prezydentowi Łukaszowi Komoniewskiemu absolutorium.

W czasie czerwcowej sesji Rady Miejskiej, będzińscy radni, większością głosów, udzielili prezydentowi Łukaszowi Komoniewskiemu absolutorium za wykonanie miejskiego budżetu w 2018 roku. Oznacza to, że Rada Miasta Będzina pozytywnie oceniła działania prezydenta i podległych mu służb w zakresie realizacji wydatków i dochodów miasta w ubiegłym roku.

Uchwała w sprawie absolutorium dla prezydenta została podjęta większością głosów przy 17 głosach za, 4 głosach przeciw, przy obecności 21 radnych.

– Pierwszy raz po zmianie ustawy, na podstawie przedstawionego raportu o stanie miasta Będzina za 2018 rok, a także sprawozdania z wykonania budżetu miasta za 2018 rok, radni miejscy udzielili absolutorium i wotum zaufania działaniom, które podejmuję jako Prezydent Miasta Będzina. Dziękuję moim współpracownikom, radnym oraz mieszkańcom Będzina. Działamy dalej – powiedział Łukasz Komoniewski, prezydent Będzina.

Skomentuj przez Facebook

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here