W ręce policjantów wpadł 24-letni mieszkaniec Będzina, który postanowił nękać swoją 69-letnią babcię. Mężczyzna w miniony weekend zaczął zastraszać starszą kobietę, grożąc przy okazji własnemu bratu.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę, 25 marca około godziny 18:40 w jednym z mieszkań w centrum miasta. W lokalu należącym do 69-letniej będzinianki zjawił się nieproszony 24-letni wnuczek kobiety.

– Mający finansowe roszczenia mężczyzna od razu wszczął awanturę ze starszą kobietą. Agresywny napastnik zaczął grozić swojej babci. Groźby padły także w stronę przebywającego również w mieszkaniu babci 21-letniego brata agresora -informuje będzińska policja.

Stanowcza postawa pokrzywdzonych oraz fakt, że wezwali na interwencję będzińskich stróżów prawa wypłoszył z mieszkania agresora. 24-latek został zatrzymany we własnym mieszkaniu.

Decyzją prokuratora mężczyzna został objęty wczoraj policyjnym dozorem, ma także wydany zakaz zbliżania się do babci i 21-letniego brata. Mężczyźnie grozi teraz nawet 2 lat więzienia.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here