21-letni mieszkaniec Sosnowca zabił swoją 63-letnią babcię. Według śledczych, motywem zbrodni miał być rabunek.

Do tragedii doszło w jednym z mieszkań w centrum Sosnowca. – Policję zawiadomił syn 63-latki, który po przyjściu do mieszkania, znalazł ciało swojej matki. Kobieta miała widoczne obrażenia, w związku z czym istniało podejrzenie, że mogło dojść do zabójstwa – przekazała Sonia Kepper z Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu.

Sprawcą okazał się 21-letni wnuk zamordowanej kobiety. Funkcjonariusze jeszcze tego samego dnia zatrzymali go w Krakowie. – Mężczyzna niedługo po zabójstwie, przy pomocy skradzionej z mieszkania ofiary karty płatniczej, dokonał szeregu wypłat – dodaje Sonia Kepper.

Mężczyźnie postawiono zarzut zabójstwa. Sąd zdecydowało jego tymczasowym aresztowaniu na trzy miesiące. Grozi mu dożywocie. 21-latek nie był wcześniej karany.

zagłębie-info

Skomentuj przez Facebook

1 KOMENTARZ

  1. Czyn haniebny, ale czego się spodziewać po gnojkach wychowanych bezstresowo, którym wszystko kochani rodzice dać „muszą”…
    Gdzie nie spojrzeć radośnie kwitnie hodowla egocentryków, egoistów i konsumpcyjnych bezmózgowców: tacy od narodzin są kreowani na pępki Świata, a gdy już trafią „na swoje” nie stać ich na to do czego byli przyzwyczajeni od pieluch: drżyjcie rodzice rozpieszczonych pociech…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here