19-letnia dąbrowianka ujęła pijanego sprawcę wypadku, do którego doszło na ul. Braci Mieroszewskich w Sosnowcu.

Sosnowieccy policjanci 15 czerwca około godziny 00.30 otrzymali zgłoszenie, że na ul. Braci Mieroszewskich doszło do zdarzenia drogowego. Na miejscu czekała na nich 19-letnia mieszkanka Dąbrowy Górniczej, która ujęła pijanego sprawcę wypadku.

– Nietrzeźwy kierowca peugeota, wioząc swoich dwóch również nietrzeźwych znajomych, stracił panowanie nad kierownicą i w pewnej chwili najechał na bariery oddzielające jezdnie i wypadł na przeciwległy pas ruchu Na szczęście nikomu nic się nie stało – przekazała Sonia Kepper z Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu.

Pijany kierowca – fot. Policja Sosnowiec
Pijany kierowca – fot. Policja Sosnowiec

Policjanci przebadali 36-letniego kierowca na zawartość alkoholu. – W wydychanym przez niego powietrzu było go ponad 3,6 promila. Jego prawo jazdy zostało zatrzymane. Pasażerów samochodu przewieziono do izby wytrzeźwień, ponieważ byli tak pijani, że nie byli w stanie samodzielnie dotrzeć do domu – dodała Sonia Kepper.

Skomentuj przez Facebook

2 KOMENTARZE

  1. Ta 19-letnia dąbrowianka to musi być mistrzyni wu-dang lub minimum córka Czaka Norrisa, dała radę trzem chłopom.
    A policjanci zachowali się bardzo nieuprzejmie, zamiast odwieźć mężczyzn do domu, to zawieźli ich do izby wytrzeźwień. Wstydźcie się policjanci, za grosz wychowania i dobrych manier.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here